HakkımızdaOKULUMUZ
Şehrin içinde, gürültüden uzak bir lokasyonda bulunmaktadır. Okulumuz butik okul olup çocukları doğal ortamlarından uzaklaştırmayan ev ortamı imkanlarını sunmaktadır. Okulumuzun bahçesi 400 m2 olup, zemini doğal çim, etrafı ise çeşitli meyve ağaçlarıyla çevrilidir. Bahçemiz, çocuklarımızın rahat oynayabileceği, doğa ile iç içe olabileceği niteliktedir. Sınıflarımız geniş ve aydınlık olup, ahşap malzemelerden oluşan mobilyalar ile düzenlenmiştir. 2-6 yaş çocuklarımıza yönelik olarak da yaş gruplarına ayrı sınıflarımız mevcuttur. Okulumuz Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığa bağlı olup programlarımız bakanlığımızın denetiminde hazırlanmaktadır.
Kreşimizde Çocuklarımıza her gün sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı verilmektedir.
Eğitim Felsefemiz: Yaşayarak öğrenen, Aktif düşünen, Fikir ve bilgi alışverişinde bulunabilen, Bağımsız, Cesaretli, Tutarlı, Duyarlı, Saygılı, Sorumluluk taşıyan, Hoş görülü, Özgüveni gelişmiş, Mutlu, Kendisi ve çevresiyle barışık, Sağlıklı, İç disiplin ve sorumluluk duygusu gelişmiş, Biz bilincine sahip, Paylaşımcı, Sosyal ilişkileri güçlü, Farkındalık düzeyi yüksek, Değişik görüş ve düşüncelere saygılı, Sürekli gelişime açık, Türkçeyi doğru ve düzgün kullanabilen, Öz bakım becerilerini kazanmış, Güvenilir, Adaletli, Sabırlı, Dürüst bireyler yetiştirmektir.


MİSYON
Sevimli Tırtıllar Kreş ve Gündüz Bakımevi, değişen dünya yapısında aile ve okul ortaklığı ile, en nitelikli eğitim metotlarını kullanarak, çocuklarımızı medeni toplumun bir parçası olarak yetiştirmek ve sosyal hayata en iyi şekilde hazırlamayı amaçlar.

VİZYON
Türkiye toplumunun okul öncesi eğitime bakış açısını değiştirerek, yeni kurulan sistemimizin tüm ülke çapında kullanılmasını sağlamak.